Aromaterapeutický handmade náramok ,,Claral"

Pozývame Vás do sveta vôní a elegancie s naším atraktívnym aromaterapeutickým náramkom Claral. Tento očarujúci náramok je špeciálne navrhnutý pre modernú ženu, ktorá hľadá elegantný, no zároveň funkčný doplnok v uponáhľanom svete, plnom stresu a povinností.

€14,50
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: 317
Aromaterapeutický handmade náramok ,,Claral"
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Náramok Claral je výnimočný svojím lávovým kameňom, ktorý je nielen vizuálne príťažlivý, ale tiež známy svojou liečivou silou. Tento prírodný kameň sa stáročia využíva v tradičnej medicíne a teraz ho prinášame priamo k Vám vo forme elegantného náramku.

Skutočná sila náramku Claral spočíva v jeho aromaterapeutických vlastnostiach. Stačí na lávový kameň nakvapkať niekoľko kvapiek Vášho obľúbeného esenciálneho oleja a náramok sa okamžite premení na prenosný difuzér. Cítite sa unavená alebo stresovaná? Nakvapkajte na náramok kvapky pomarančového alebo levanduľového oleja a nechajte sa unášať osviežujúcim a upokojujúcim vôňami kdekoľvek idete.

Aromaterapeutický náramok Claral je výrobok vysokej kvality, ktorý je ručne vyrábaný s veľkou starostlivosťou a precíznosťou. Každý kúsok je jedinečný a vyrobený s láskou a vášňou pre detaily.

Objavte silu prírodných kameňov a vôní s náramkom Claral a preneste svoj štýl a zdravie na novú úroveň. Nechajte sa očariť jeho krásou a funkčnosťou a zažite výnimočný pocit harmónie a pohody.

Priemer náramku: cca 18cm

Priemer kameňov: cca 10,2 mm

Hmotnosť: cca 23g

Prevládajúce farby: šedá, biela