Hyaluronic Serum

Obnovte svoju pokožku s Hyaluronic sérom s kyselinou hyalurónovou.Toto koncentrované sérum s obsahom 72% organických zložiek je určené na oživenie a posilnenie vašej pokožky. 

€13,99
Dostupnosť: Skladom
Kód: 335
Hyaluronic Serum
Untitled design (1)
Novinka
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Toto sérum s vysoko kvalitnými mikromolekulami prináša silnú penetráciu a vynikajúcu tekutosť, vďaka čomu sa rýchlo vstrebáva a pôsobí hlboko v pokožke.

Hydratácia je základným krokom k zdravej pokožke a sérum Hyaluronic s kyselinou hyalurónovou to berie vážne. Účinne hydratuje pokožku, čím ju robí jemnejšou, pružnejšou a plnšou. Zároveň doplňuje kolagén do pokožky, čo pomáha zvyšovať jej pevnosť a elasticitu.

Toto sérum nie je len o hydratácii. Je navrhnuté tak, aby udržiavalo rovnováhu vlhkosti a mastnosti vo vašej pokožke, čo pomáha predchádzať nadmernému vysušovaniu alebo prílišnému masteniu. Tým sa zásadne riešia rôzne problémy s pokožkou, vrátane jej starnutia. Využite moc kyseliny hyalurónovej a objavte rozdiel vo svojej pokožke!

  • hydratuje
  • vyživuje pokožku
  • chráni a opravuje pokožku
  • vyhladzuje pokožku
  • proti starnutiu
     

Balenie: 30ml

Použitie: Aplikujte na dôkladne vyčistenú, odlíčenú pleť. Nanášajte prstami, jemne vklepte/vmasírujte do pokožky, až kým sa nevstrebe. Odporúča sa používať 1x denne.

V predaji aj celý set pleťových sér: FACE SERUM SET