Jolen Cream Bleach Normal 125 ml

Jolen Cream Bleach je jedinečný zosvetľovač chĺpkov. Jednoducho, bezpečne, rýchlo a v pohodlí domova zosvetlí neželané chĺpky na tvári, rukách, či inde na tele. Je vhodný aj na zosvetlenie obočie. Prípravok zároveň vyživuje a hydratuje pokožku, ktorá je po aplikácii hladká a jemná.

štandardná cena: €24 –17 % €19,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 54
Jolen Cream Bleach Normal 125 ml
jolbl jolen bleach large 125ml 1
€24 –17 %
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

JOLEN zosvetlí nežiaduce tmavé chĺpky tak, že krásne splynú s farbou pokožky. Je určený na použitie na tvár aj na telo, na chĺpky nad hornou perou, na lícach, rukách, stehnách, brušku. Zosvetlí aj obočie. Je určený na použitie v pohodlí domova a jeho použitie Vám zaberie 20 minút. Jedno balenie vydrží na viacero aplikácií - v závislosti od miesta/plochy použitia. V prípade zosvetľovania chĺpkov na tvári, brušku odporúčame zakúpiť menšie balenie. V prípade použitia na predlaktia či stehná odporúčame väčšie balenie krému. Pre extrémne citlivú pokožku je špeciálne určený zosvetľovací krém Jolen Cream Bleach MILD s jemnejším zložením.

O značke Jolen

Jolen je takmer 70 rokov stará značka. Od svojho vzniku v roku 1955 až do dnešného dňa predstavuje záruku kvality. Evelyn Kossaková spolu so svojím manželom Johnom Kossakom vyvinula jedinečný prípravok, ktorý odštartoval cestu značky Jolen ako priekopníka veľmi známeho, obľúbeného a celosvetovo používaného produktu s  názvom ,,Bleachcream", teda ,,Bieliaci/Zosvetľovací krém".

Zosvetľovací krém Jolen Bleach Cream bol veľmi rýchlo odsúdený na to, aby sa stal jedným z najobľúbenejších výrobkov v starostlivosti o pleť pre každú ženu na svete. Pokiaľ ide o jedinečnosť a kvalitu produktu, bieliaci krém Jolen je ČÍSLO JEDEN na svete. Ako najväčší výrobca bieliacich krémov je JOLEN známym menom a jednoznačnou voľbou zákazníkov.

Balenie obsahuje: zosvetľovací krém 125 ml, aktivátor 30 g, plastovú podložku/mištičku, aplikátor/špachtličku

Návod na použitie:

1. Umyte miesto, ktoré bude zosvetľované, mydlom a studenou vodou, osušte.

2. S plastovou špachtličkou (súčasť balenia) naberte množstvo zhruba štvrť čajovej lyžičky prášku a dajte ho na paletku (tiež súčasť balenia). Umyte špachtličku. Naberte špachtličkou približne pol čajovej lyžičky krému na paletku. Dobre zmiešajte obidve zložky.

3. Zmes naneste tak, aby ste kompletne pokryli chĺpky. Nechajte pôsobiť cca 10 min a následne zmes krému a prášku odstránime. Ak chĺpky nie sú úplne zosvetlené, znovu naneste zmes na ďalších 5-10 min. Na veľké plochy zmixujte zložky vždy v pomere približne 1 diel prášku k 2 dielom krému. Z ekonomických dôvodov namixujte zmes a aplikujte napr. na jednu ruku, potom odstráňte a aplikujte na druhú... alebo iné miesto. J

4. Jolen zanecháva kožu vláčnu, chĺpky svetlé, jemné. Na zosvetlenie obočia postupujte rovnako. Zabráňte vniknutiu do očí. Ak produkt príde do kontaktu s očami, urýchlene ho vyplachnite studenou vodou. Udržujte mimo dosahu detí

Dôležité! Najprv otestujte citlivosť pokožky. Pred použitím výrobku urobte najprv test, aby ste zistili, či ste alergická/citlivá na niektorú zložku. Jednoducho zmiešajte malé množstvo produktu podľa popisu nižšie a aplikujte na kožu približne na plochu 2 na vnútornú stranu ruky (predlaktia). Po 10 min zmyte studenou vodou. Počkajte 24hod. Ak sa zjaví začervenanie, podráždenie alebo iné poškodenie, produkt nepoužívajte. Môžete ho vrátiť výrobcovi. Ak nemáte na mieste aplikácie žiadne známky reakcie, používajte Jolen podľa pokynov.

 Iné upozornenia:

 Nepoužívajte Jolen po horúcom kúpeli alebo na rozhorúčenú pokožku. Otvorené pory môžu spôsobiť precitlivenosť pokožky.

 Nevystavujte miesta, na ktoré bol Jolen aplikovaný, intenzívnemu alebo dlhodobému slnečnému žiareniu po dobu 24hod po aplikácii.

 Nepoužívajte, ak sú na koži poranenia. Odložte použitie, až kým koža nie je úplne zahojená.

 Nepoužívajte v okolí očí alebo iných citlivých miest.

 Skladujte na chladnom mieste.

 Nevracajte zmiešané zložky do kelímkov. Vždy dobre uzavrite obidve nádoby po použití.