Jolen Leg Wax Strips

Voskové pásiky značky JOLEN na nohy predstavujú rýchly a efektívny spôsob odstránenia neželaných chĺpkov z nôh a tela. Pásiky sú vhodné na všetky typy pokožky a zanechávajú kožu hodvábne hladkú, jemnú a bez chĺpkov po dobu niekoľkých týždňov.

€5,99 €0,30 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 158
Jolen Leg Wax Strips
Jolen leg wax strips
Tip
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Pokyny k použitiu:
1. Pokožka musí byť umytá, čistá a bez akýchkoľvek podráždení či stôp po iných produktoch (krémoch, olejoch, make-upe a pod.)
2. Zohrejte pásiky medzi rukami, kým vosk nezjemnie. Pomaly a opatrne od seba pásiky oddeľte.
3. Aplikujte pásik v smere rastu chĺpkov, podporte prilepenie pásika jemnou masážou.
4. Držte kožu napnutú jednou rukou, odstráňte pásik druhou rukou pevným ťahom priamo proti smeru rastu chĺpkov. Udržujte pásik paralelne s pokožkou a čo najbližšie k pokožke, ako je možné. Neťahajte nahor. Čím rýchlejšie pásik odtrhnete, tým lepší bude výsledok.
5. Zopakujte, ak je to potrebné. Pásiky môžu byť znovupoužité, až kým nestratia svoju účinnosť.
6. Na upokojenie pokožky zľahka pritlačte na kožu alebo si priložte chladný obklad na voskované miesto hneď po odtrhnutí.
7. Nikdy neodstraňujte zvyšky vosku vodou, mydlom alebo alkoholom. Ak je to nevyhnutné, odstráňte ich vatovým tampónom namočeným v oleji.
 
Upozornenia:
1. Dodržiavajte pokyny k použitiu.
2. Pred každým použitím vždy vyskúšajte reakciu pokožky aplikovaním vosku na malý kúsok kože, dodržujte inštrukcie. Ak sa neobjaví žiadna rekacia do 24 hodín, môžete pokračovať v používaní.
3. Voskovanie je nevhodné pre staršie osoby, diabetikov alebo osoby trpiace na akné.
4. Vyhnite sa opaľovaniu, plávaniu alebo používaniu deodorantov či iných parfumovaných produktov alebo produktov obsahujúcich alkohol po dobu 24 hodín pred a po voskovaní.
5. Pri vysokých teplotách (nad 30°C) dajte pásiky do chladničky na 30 minút pred použitím. Skladujte v horizontálnej polohe pri teplote nižšej ako 40°C.
6. Udržujte mimo dosahu detí.
7. Len na vonkajšie použitie.
8. Spotrebujte do 18 mesiacov od otvorenia.