Pozlátené náušnice Four Leaf - čierne

Pozlátené náušnice z kolekcie šperkov ,,FOUR LEAF" so symbolom štvorlístka v čiernej farbe doplnia každý outfit a pritiahne svojej majiteľke do života magické šťastie.

€6,90
Dostupnosť: Vypredané
Kód: 134
Pozlátené náušnice Four Leaf - čierne
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Minimalistická, jednoduchá a štýlová. Taká je kolekcia doplnkov Four Leaf. Náušnice sú pozlátené, v tvare štvorlístka v čiernej farbe. Vyrobené sú z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Sú jedinečným doplnkom k akémukoľvek odevu. Vhodné aj ako darček. 

ŠTVORLÍSTOKsymbolizuje štyri živly – vodu, oheň, zem a vzduch. Tiež štyri ročné obdobia, ale aj zdravie, vieru, nádej a lásku. V minulosti ľudia vkladali štvorlístok pod prah domu, pod posteľ alebo na okno, aby ochránil ich domov. V Indii ho považujú za bojovníka proti zlým duchom a už odpradávna je symbolom šťastia. 
 

Nerezová oceľ je tvrdý a extrémne odolný materiál, ktorý vzdoruje poškriabaniu, korózii a zašpineniu. Má dlhú životnosť, je odolná voči sladkej a slanej vode. Šperky z nerezovej ocele sú vhodné aj pre alergikov, ktorí neznesú bežné kovy. Nerezová oceľ nereaguje s telesnými tekutinami, preto sa žiadne zložky kovu neuvoľňujú do kože. Pre svoje vlastnosti býva niekedy nazývaná materiálom 21. storočia.

Tento výrobok neobsahuje ťažké kovy.

V ponuke je aj náramok a retiazka - možné zakúpiť ako celý set.

Rozmery: 13 mm x 13 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Šperky
Hmotnosť: 0.018 kg