Retiazka Four Leaf Rose Gold - čierna

Pozlátená retiazka z kolekcie šperkov ,,FOUR LEAF" so symbolom štvorlístka doplní každý outfit a pritiahne svojej majiteľke do života magické šťastie.

€16,50
Dostupnosť: Skladom
Kód: 126
Retiazka Four Leaf Rose Gold - čierna
Ha1c273ea1b544706aee42e2db5038fa9W
Novinka
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Minimalistická, jednoduchá a štýlová. Taká je kolekcia doplnkov Four Leaf. Retiazka je pozlátená (rose gold), vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Je jedinečným doplnkom k akémukoľvek odevu. Vhodná aj ako darček.

ŠTVORLÍSTOKsymbolizuje štyri živly – vodu, oheň, zem a vzduch. Tiež štyri ročné obdobia, ale aj zdravie, vieru, nádej a lásku. V minulosti ľudia vkladali štvorlístok pod prah domu, pod posteľ alebo na okno, aby ochránil ich domov. V Indii ho považujú za bojovníka proti zlým duchom a už odpradávna je symbolom šťastia. 
 

Nerezová oceľ je tvrdý a extrémne odolný materiál, ktorý vzdoruje poškriabaniu, korózii a zašpineniu. Má dlhú životnosť, je odolná voči sladkej a slanej vode. Šperky z nerezovej ocele sú vhodné aj pre alergikov, ktorí neznesú bežné kovy. Nerezová oceľ nereaguje s telesnými tekutinami, preto sa žiadne zložky kovu neuvoľňujú do kože. Pre svoje vlastnosti býva niekedy nazývaná materiálom 21. storočia.

Tento výrobok neobsahuje ťažké kovy.

Dodatočné parametre

Kategória: Retiazky
Hmotnosť: 0.025 kg