SPA Treatment Venom Eye Mask

Predstavujeme Vám SPA Treatment Venom Eye Mask - prémiový pleťový produkt, ktorý prináša prelom v starostlivosti o očné okolie. Táto luxusná maska v sebe skrýva silu hadieho jedu, ktorý je známy svojimi výnimočnými účinkami na pleť.

štandardná cena: €49,50 –39 % €29,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 194
SPA Treatment Venom Eye Mask
vyr 91Spa Treatment font b Venom b font Eye font b Mask b font To Dark Circle
Akcia
€49,50 –39 %
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

SPA Treatment Venom Eye Mask obsahuje revolučný vráskoborec - zložku SYN-AKE. Táto zložka imituje účinky hadieho jedu, pričom cieľovo a efektívne napomáha vyhladeniu vrások. Tým, že pôsobí priamo na svaly pod povrchom pleti, dokáže maska redukovať mimické vrásky a vrátiť pokožke jej mladistvý vzhľad.

No a to nie je všetko. Táto maska je obohatená o výťažky z Centella asiatica, ktoré podporujú obnovu buniek. Stimulujú produkciu kolagénu a elastínu, čím pomáhajú obnoviť a posilniť štruktúru pokožky. Výsledkom je pevnejšia, hladšia a zdravšia pleť.

Maska SPA Treatment Venom Eye Mask je skutočný elixír mladosti pre Vaše oči. Nielenže pomáha bojovať proti vráskam, ale tiež podporuje celkovú obnovu pokožky. Vaša pleť bude po použití tejto masky vyzerať sviežo, mlado a zdravo.

Nebuďte už viac otrokom času. S balíčkom očných masiek SPA Treatment Venom Eye Mask získate späť kontrolu nad svojou pleťou a jej vzhľadom. Zažite prelom v starostlivosti o pleť s týmito revolučnými maskami. Skúste ich ešte dnes a uvidíte, ako sa Vaša pleť mení k lepšiemu.

60ks v balení