Zvlhčovač vzduchu House Pink

Vdýchnite do svojho priestoru sviežosť a eleganciu so zvlhčovačom vzduchu House. Tento šikovný zvlhčovač vzduchu v tvare domu je nielen praktický, ale aj krásne navrhnutý a inteligentný. Poslúži ako nočná lampa, aj ako ventilátor.

€20,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 324
Zvlhčovač vzduchu House Pink
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Darček k nákupu
Darček k nákupu
ľubovoľných produktov nad 35 EUR
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 60 EUR
Sme tu pre Vás Po - Pia
Poradíme s výberom
Sme tu pre Vás Po - Pia

Podrobný popis

Zvlhčovač vzduchu House je viac ako len zvlhčovač, je to 4v1 produkt – slúži ako zvlhčovač vzduchu, atmosférická lampa, malý ventilátor a štýlový doplnok interiéru. Vytvára ideálnu atmosféru pre odpočinok a relaxáciu, či už vo vašej spálni, pracovni, obývačke, alebo v kancelárii.

Tento produkt je ideálny pre domácnosti, salóny, fitness centrá, hotelové izby a dokonca aj pre použitie v aute. Jeho inteligentná technológia vám umožní vytvárať dokonalú atmosféru na akomkoľvek mieste. Pomáha znížiť psychické aj fyzické napätie a pri použití esenciálnych olejov za krátku dobu prevonia celý Váš byt.

Home Sweet Home (6)        Home Sweet Home (3)     

 

Investujte do kvality vzduchu, ktorý dýchate, a do estetiky vášho priestoru s našim zvlhčovačom vzduchu House. Jeho inteligentný dizajn a vysoko kvalitné funkcie vám prinesú pohodlie a štýl, ktoré hľadáte.

Vďaka USB napájaniu je jeho použitie výnimočne ľahké a pohodlné. Stačí ho pripojiť k napájacímu zdroju a môžete ho umiestniť kamkoľvek v interiéri. Jeho jedinečný dizajn v tvare domu pridává ku kúzlu tohto zvlhčovača vzduchu, robí ho dokonalým doplnkom pre každé miesto.

Home Sweet Home (2)        Home Sweet Home (7)

 

Technické parametre:

Farba: biela
Veľkosť produktu: 8,5 x 8,5 x 9,3 cm
Hmotnosť: 255 g
Zdroj: USB , Napájanie: počítač, power banka, adaptér 
Časovač: 4h (pri nečinnosti sa po tejto dobe vypne a musí byť manuálne znovu zapnutý).
Príkon: 2W
Súčasťou balenia je USB kábel a tiež kábel s malým ventilátorom


Prečo používať zvlhčovač?

1. Suchý vdzuch neprospieva zdraviu

Nízka vlhkosť vzduchu spôsobuje vysúšanie slizníc dýchacích ciest, čo následne vedie k ich podráždeniu s rizikom vzniku infekcie alebo alergickej reakcie. Vysušená sliznica nie je schopná správne plniť svoju ochrannú funkciu a nedokáže sa účinne brániť prenikaniu vírusov, baktérií, alergénov a prachových čiastočiek hlboko do dýchacích ciest. Tento stav negatívne ovplyvňuje celý imunitný systém a môže spôsobovať okrem ochorenia aj dlhodobú únavu a vyčerpanie.

2. Suchým vzduchom trpí pokožka

Nadmerné vysúšanie pokožky sa prejavuje jej predčasným starnutím a vznikom vrások. S týmto rizikom je nutné počítať predovšetkým, ak niekto z rodiny trpí ekzémom alebo psoriázou, kedy vysúšanie pokožky vedie k zhoršeniu celkových problémov.

3. Suchý vdzuch má negatívny vplyv na domácnosť

Nedostatočná vlhkosť má negatívny vplyv na domáce zvieratá, rastliny, ale taktiež prírodné materiály použité v interiéri. Je preukázané, že psom viac vypadáva srsť, rastliny rýchlo usychajú, umelecké diela a drevený nábytok rýchlejšie podliehajú zbytočnej degradácii.